Velké budovy a hotely

Velké budovy a patrové hotely vyžadují značnou péči. Je potřeba pravidelně kontrolovat, zda je vše v naprostém pořádku, a to včetně příslušenství, jež není na první pohled vidět. Provozováním velkých objektů, v nichž ubytováváme hosty, za ně bereme veškerou zodpovědnost a musíme se postarat, aby se nejen cítili příjemně a spokojeně, ale abychom jim poskytli maximální komfort, i co se týče zdraví nezávadných produktů.

Jedním z těchto předpokladů je i nezávadná voda. I pro velké budovy a hotely existují zařízení pro čištění vody a odstraňování vodního kamene. Používání speciálního zařízení pro odstraňování a eliminaci vodního kamene a AquaFiltrů pro očištění vody od mechanických nečistot je prioritní. Díky nim bude v celém objektu kohoutková voda vysoce kvalitní a zdravá. Vodní kámen u jakékoli budovy je lépe řešit centrálně, tedy v kotelně. I zde je ideální používat prostředky, které na kovovém povrchu vytvářejí mikrofilm, bránící usazování vodního kamene. Speciální filtry zabraňují průchodu mikroorganismů, očišťují vodu od chloru a těžkých kovů. Těchto čisticích prostředků existuje celá řada, proto je třeba dbát na to, do jakých objektů hodláme čističky vody instalovat. Určitě je velmi rozumné být o krok napřed a čistotu vody řešit preventivně. Odstraňování následků usazení vodního kamene je daleko složitější než se mu preventivně vyhnout. A přitom stačí využívat moderní technologie, díky nimž můžeme mnoha problémům předejít.

Kvalitní čistá voda je základ zdraví. K vyvážené stravě, pohybu a odolnosti vůči stresu přidejme i zdravý pitný režim ve formě ošetřené vody a můžeme říci, že pro své zdraví děláme maximum. Spoustu nepříznivých vlivů a nečistot z ovzduší ovlivnit jednoduše nelze, ale k tomu, abychom pili nezávadnou vodu, prostředky máme, a tak je nanejvýš vhodné je využít.

BSN120EA / 63 - zařízení na odstranění kovů (železo mangán)

25 226 Kč

Zobrazit
cetamin f300 360 kanystr

Odstraňuje usazeniny obsahující uhličitany a fosforečnany.

0 Kč

Zobrazit

Nejlepší způsob odstranění mikroorganizmů z pitné vody je jejich zničení.

5 705 Kč

Zobrazit

Zařízení na odstránění dusičnanů pracuje na principu iontové výměny, kdy na sebe speciální směs naváže anionty NO3–.

24 805 Kč

Zobrazit

Tester tvrdosti vody

303 Kč

Zobrazit

Zařízení na úpravu povrchové vody

664 Kč

Zobrazit

Zařízení na odstránění dusičnanů pracuje na principu iontové výměny, kdy na sebe speciální směs naváže anionty NO3–.

19 269 Kč

Zobrazit

Zařízení s katexovou náplní.

15 729 Kč

Zobrazit

Katalox Light je speciální minerál, který je potažen vrstvou oxidu manganičitého. Pro odstránění těžkých kuvu.

5 229 Kč

Zobrazit

Zařízení pro zabránění usazování vodního kamene vhodné do bytových domů, větších budov a hotelů.

0 Kč

Zobrazit
ScaleStop SP3

1 litrové balení náplně ScaleStop SP3 pro průtoková zařízení T-.

3 577 Kč

Zobrazit
cetamin f300 360 kanystr

je organický produkt, určený pro uzavřené chladící okruhy a chránící před korozí a usazováním vodního kamene, vytvořením ochranného filmu.

0 Kč

Zobrazit

Aquafiltry s.r.o., IČO: 08061033 | 2018-2023 - Všechna práva vyhrazena. | Některé obrázky jsou pouze ilustrační. Navrhla a vytvořila mevia.cz